سئو چیست

سئو چیست ؟ سئو یا بهینه سازی موتور جست و جو فعالیت ها و تلاش هایی است که برای بهبود رتبه موتور های جست و جو انجام می شود.

نتیجه جست و جو در گوگل™ به ترتیب مرتبط بودن و اعتبار سایت ها به نمایش در می آید . اعتبار سایت ها توسط تجزیه و تحلیل تعداد و کیفیت لینک های ورودی سایت از دیگر سایت ها به دست می آید.

به عبارت ساده تر وب سایت شما قابلیت رتبه بندی در گوگل™ یا به عبارتی سئو سایت را دارد ولی تا زمانیکه دیگر وب سایت ها به صفحه شما لینک ندهند استعداد سایت شما شکوفا نمی شود.

سایت خود را در گوگل شکوفا سازید

محتوای خوب مردم را ترغیب و تشویق می کند که به سایت شما لینک بدهند و این به گوگل نشان می دهد که سایت شما جالب و معتر است.این امر باعث بهبود و پیشرفته رتبه در گوگل™ خواهد شد چون گوگل در  تلاش است سایت های معتبر و جالب را جلوتر از دیگر سایت ها به نمایش در یباورد. بسیار ساده !!!

چگونه گوگل به سایت ها رتبه می دهد

سئو چیست

سئو چیست

گوگل™ سایت های پربازداد و معتبر را به بالای رتبه بندی خود سوق می دهد پس وظیفه شما ساختن صفحاتی معتر با محتوای مرتبط و مناسب است زیرا به سئو سایت شما کمک می کند. محتوای نوشته شده مناسب باعث می شود که توجه مردم بیشتر جلب شده و متن شما را در بلاگ ها ، توئیتر ، فیس بوک و … بار ها و بارها انتشار می دهند و باعث اعتبار متن و سایت شما می شوند . اطلاعات داده شده در فوق باعث رتبه بندی قوی و پایدار در گوگل می شود.

 

یک روش ۳ مرحله ای برای گرفتن نتیجه بهتر در جست و جو

  1. محتوایی فوق العاده و مفید بنویس و در نوشته خود از کلمات و عباراتی استفاده کن که درباره محصولات و خدمات خود بوده و توسط مردم جست و جو می شود.
  2. اشتراک گذاری و لینک دهی آن را برای عموم مردم ساده کن
  3. به این کار ادامه بده

بهینه سازی سایت یا سئو فعالیت های ساده ولی تخصصی است که که باعث می شود وب سایت هایی مرتبط با کلمات جست و جو شده به نمایش دربیاید و پیشنهاد داده شود.

چگونه لینک بگیریم

لینک ها بسیار مهم هستند اما کیفیت و تعداد آن ها را با هم اشتباه نگیرید و فکر نکنید که لینک ها از محتوای شما جدا هستند. این حیاتی است که بدانید داشتن محتوای خوب شانس شما را برای گرفتن لینک های طبیعی از سایت های معتبر و مرتبط افزایش می دهند.این لینک ها بیشترین کمک را به شما می کند.

به زبان ساده تر اگر شما محتوایی معتبر و با ارزش داشته باشید که باعث شود سایتی معتبر به شما لینک شود باعث افزایش اعتبار و ارزش سایت شما می شود. سایت های بزرگ به سایت هایی با محتوایی بی ارزش لینک نمی دهند.

خلاصه بگم !!!

درک کنید که مشتریان شما به طور بالقوه دنبال چه محتوایی هستند. سایت خود را بسازید ، محتوایی خوب و مناسب برای مردمی که به آن نیاز دارند تولید کنید و اشتراک گذاری را برای آن ها آسان نمایید. اگر این کار را به درستی انجام دهید خواهید دید که بازدید و ترافیک سایت شما افزایش پیدا می کند.

برای شروع شما می توانید از ابزار های مختلف کمک بگیرید یا از آنالیز رایگان سایت seo استفاده نمایید تا بدانید درحال حاضر سایت شما چقدر مورد توجه است و چقدر بازدید و ارزش دارد و … و سپس به خوبی و هدفمند کار خود را شروع نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.