پروژه بهینه سازی یک سایت یا سئو مستلزم آگاهی کامل از کلیدواژه ها و میزان ارزیابی رقابت بین کلمات و همچنین به ساخت فعلی وبسایت شما بستگی دارد و برآورد هزینه توسط تیم فنی پس از انجام مراحل زیر قابل اعلام می باشد.

مراحل بهینه سازی

ما برای شما توضیحاتی مختصر درباره مراحل بهینه سازی می دهیم و امیدواریم که شما به معلومات کافی برسید :

گام اول : بررسی و آنالیز کلمات کلیدی

کلمات یکی از مهمترین نقش ها را در سئو دارند پس برای یک سئوی خوب باید ابتدا کلمات را به خوبی در نظر گرفت پس تیم ما با بررسی کلمات کلیدی و آنالیز کلمات پیشنهادهای شما و جایگاه دیگر رقبا را در کلمات مختلف می سنجد و با به دست آمدن بهترین نتیجه نسبت به پیشرفت هرچه بهتر شما نظر خود را به شما به صورت کاملا رایگان می دهد.

گام دوم : ارائه بهترین کلمات و انتخاب توسط مشتری

همانطور که گفته شد تیم سئو وب با یک آنالیز دقیق به شما بهترین پیشنهادها برای بهینه سازی سایت که محبوب کاربران در موتور جست و جو است  را می دهد و شما از میان پیشنهادات بهترین کلمات را انتخاب می کنید.

گام سوم : تایید و قرارداد نهایی

پس از تایید شما و انتخاب کلمات و با در نظر گرفتن جایگاه دیگر رقبا با آن کلمات در موتور جست و جو برای شما پیش قراردادی ارسال می شود که بعد از تایید شما نسبت به تمام توضیحات بهینه سازی وبسایت شما شروع خواهد شد

در نتیجه !!!

می توان گفت که شما تا موفقیت فقط سه گام فاصله دارید و به راحتی می توانید از آنالیز رایگان ما بهره برده و به بهترین نتیجه برای بهینه سازی برسید که باعث موفقیت هرچه بهتر شما می شود.

تیم seo تیمی کاملا حرفه ای بوده و به شما کمک خواهد کرد که با بهترین کلمات به موتور های جست و جو راه پیدا کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.