علت نوسانات نتایج گوگل و نفی  سئوی تضمینی:

در  بعضی از سایتها  دوستان اعلام کردند  که با نوسانات نتایج  و تغییرات  جدید در  الگوریتمهای گوگل دیگر نمی توان سئو تضمینی ارائه کرد. در زیر چند نمونه از ایراداتی که هنوز گوگل دارد  و تشخیص کلمات بجز انگلیسی برای  روبوت های گوگل سخت  است و  به دلایلی که در زیر با اسناد منتشر شده در گوگل می پردازیم. همیشه میتوان سئوی تضمینی ارائه داد. تا زمانی که با دقت بتوانیم  سایتها و رقبا را  آنالیز  کنیم همچنین  آنالیز کلمات در گوگل و بررسی نحوه لینک دهی و بولد  کلمات در گوگل.

البته  دلایل  ارائه شده  دلایل کافی بر نفی  سئو  تضمینی سایت ها نیست و هر  سایتی که بتواند محتوای اورجینال و مفید در اختیار کاربران قرار دهد میتواند برای همیشه در  نتایج گوگل در صفحات  اول قرار گیرد. این  درست که سئو کردن کلمات رقابت زیادی در ایران گرفته  اما همیشه   کار سخت و رقابت سخت است  که دانش  انسان ها بهتر از روبوت ها بوده بعنوان مثال گوگل ایرادات  زیادی در انتخاب  کلمات و یا  ترجمه کلمات دارد . چند نمونه را برای  شما ذکر می کنم به عکسهای زیر  نگاه کنید و  ببینید چه اشتباهاتی  در نتایجی که ارائه می دهد  دارد.

عکس بالا نشان می دهد که وقتی کلمه تور دبی را  سرچ می کنید گوگل بهnet که همان  معادل انگلیسی تور ماهیگیری است  واکنش  نشان می دهد و  net را بولد می کند این همان اشتباه در تشخیص کلمات است که کلمه تور مسافرتی را تور ماهیگیری حساب کرده است. خیلی از این موارد در گوگل موجود است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.