تیم طراحی ویهینه سازی سایت سئو برتر با افرادی مجرب و مسئولیت پذیر و با بهره گیری از دانش روز آی تی در زمینه

۱-بهینه سازی وبسایت در موتورهای جستجو (سئو)

درباره سئو برتر

درباره ما

درباره ما

۲– طراحی وب سایت های مدیریت محتوا ( cms)

۳-خدمات میزبانی وب سایت

۴-دوره های آموزشی seo

مطابق با آخرین الگوریتم موتور جستجوی گوگل آماده خدمات رسانی و عقد قرارداد با تمامی شرکتها می باشد. معتقدیم ارائه کیفیت بالاتر از حد انتظار مشتری شرط اول و اساسی برای ارتقای کار وشغل ماست .سئوبرتر با شرکتهای طراحی سایت مختلفی همکاری داشته و هنوز هم ادامه همکاری با بعضی از دوستان و شرکای بصورت جدی ادامه دارد. و در کار بهینه سازی سایت سئو (seo)خود را تیمی مدعی و صاحب سبک میداند.عمل و انجام پروژه های کاملا موفق از سوابق کاری تیم بهینه سازی وب ما در سایت وجود دارد. که نشان از همکاری گسترده با شرکتها و کارخانجات و توانایی بهینه کردن سایت بالا ی ۳۰ کلمه در مدت کوتاه از افتخارات این تیم بوده است. در   بهینه سازی وبسایت  سئو برتر  سه مرحله  در نظر گرفته می شود. که بصورت تصویری در زیر  به آن اشاره می کنیم.

۱- مرحله ای از سایت  شماست که ایراد و خطاهای کد نویسی  دارد و سئوبرتر آن را سئو قرمز قلمداد  می نماید یعنی از طریق آنالیز سایت شما ایرادات  سایت با دقت تمام  لیست میگردد.

سئو قرمز

مرحله اول سئو

۲- مرحله لیست کردن  ایرادات و رفع  خطاهای موجود  که همان سئوی داخلی سایت می باشد.  و ما آن را مرحله زرد و یا سئو با مرتبه زرد نامگذاری کردیم

مرحله زرد سئو

مرحله زرد سئو

۳-مرحله سوم مرحله پایانی سئو می باشد که مرحله سبز سئو است و سایت شما در هر موتور جستجویی بهینه شده و توانایی رقابت با تمام سایتهای رقیب را دارد و ما آن را  سئو سبز می نامیم.

سئو سبز

سئو سبز

 

جهت تماس میتوانید  با شماره های زیر ارتباط برقرار نمایید

۰۹۱۹۹۱۰۰۲۷۲                             ۰۹۱۹۹۱۰۰۲۸۲

۰۲۱۵۵۴۸۷۸۳۴                             ۰۹۱۹۹۱۰۰۲۶۲

درباره ما

5 comments

 • author

  من سایت خودم را به گروه سئو برتر و آقای ایمانی تحویل دادم با کلمات کلیدی زیادی
  در صفحه اول گوگل قرار دارد میتوانید سرچ کنید” آنتی ویروس اورجینال”
  http://www.rayanpezeshk.com

 • معرفی جناب آقای ایمانی به عنوان یک بهینه ساز ماهر در فضای مجازی با کار عملی ایشان مشخص می شود.
  همه میتوانند ببینند که سایت گروه تجاری آبو با کلمات کلیدی”پارکت لمینیت مات” ۲ تا صفحه اول گوگل را به خودش اختصاص داده است.
  بنده واقعا از زحمات ایشان کمال تشکر را دارم. سایت بنده با بیش از ۶۰ کلمه در صفحه اول گوگل است.

 • از تمامی عزیزانی که مرا مورد لطف قرار دادند بی نهایت ممنونم. این خدمتی است عملی از طرف سایت سئو برتر که فقط با تلاش بی وقفه بدست میاید نه حرف.. پس شعار ما در تلاش مدواوم این است که” با خودت صادق باش موفقیت با التماس پیش تو خواهد آمد.

 • شرکت فراز کاویان تولید کننده انواع پرده هوا در ایران با دو سایت پرده هوا و اتاق تمیز  با طراحی  تیم سئو برتر کار را خود را شروع کرده و با کلمات زیادی در صفحه اول گوگل قرار دارد . از زحمات شما عزیزان کمال تشکر  را دارم. موسوی

  •  میخوام بدونم شما رضایت کامل دارید از کار تیم سئو برتر. بنده برای  بهینه سازی با سایتهای زیادی مذاکره کردم اما همش گفتند ما  سایت شما را طراحی میکنیم  بعد سئو میکنیم. اما من میخوام سایتم همینطوری سئو بشه.

| All Rights Reserved - © 2013کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت سئو برتر می باشد
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: